:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1400/04/09 10:00:46
ارسال 455 اثر به اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 455 اثر به دبیرخانه اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده با بیان این خبر، عنوان کرد: کار دبیرخانه جشنواره برای رفع نقص و رسیدگی اولیه به آثار ارسال شده، از فردا ( 20 خردادماه) آغاز می شود.

وی با بیان این که 70 درصد آثار ارسال شده متعلق به اصحاب رسانه خراسان جنوبی است ، ادامه داد: جشنواره در ۲ بخش حرفه‌ای شامل سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر و گزارش و در بخش موضوعی با عناوین "جهش تولید"، "معرفی پروفسور معتمدنژاد" و "مدافعان سلامت و کرونا" برگزار شده است.

نبی زاده با تاکید بر اهداف جشنواره همچون کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه ها، ایجاد فضای رقابتی میان فعالان رسانه ای بصورت منطقه ای و تقدیر از روزنامه نگاران برتر و ایجاد زمینه پویایی و نشاط مطبوعاتی اشاره کرد و گفت: نتایج داوری آثار و زمان برگزاری اختتامیه متعاقبا اعلام می شود.

گفتنی است در بخش حرفه ای به نفرات اول هر رشته تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال، نفرات دوم لوح تقدیر و مبلغ 25 میلیون ریال و نفرات سوم لوح تقدیر و مبلغ 20 میلیون ریال اهدا می شود و نفرات برتر بخش های موضوعی تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و مبلغ 30میلیون ریال را دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور "یادمان پروفسور معتمدنژاد" با حضور استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب کرمان و یزد برگزار شده است.