:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1400/04/09 09:58:44
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد؛
ارسال ۳۰۰ اثر به دبیرخانه اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور
رمضانی از ارسال ۳۰۰ اثر به دبیرخانه اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور یادمان پروفسور معتمدنژاد در بیرجند خبر داد و گفت: مهلت ارسال آ‌ثار به این جشنواره تا ۱۳ خرداد است.
محمود رمضانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور یادمان پروفسور معتمدنژاد با حضور استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان  و جنوب کرمان برگزار می شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه ها، ایجاد فضای رقابتی میان فعالان رسانه ای به صورت منطقه ای و تقدیر از روزنامه نگاران برتر را از جمله اهداف این جشنواره دانست و افزود: مباحثی همچون نکوداشت مفاخر و شخصیت های ممتاز علمی و فرهنگی کشور در جهت تقویت مولفه های انسجام ملی نیز در این جشنواره دنبال می شود.

وی با بیان این که جشنواره در دو بخش حرفه ای شامل سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر و گزارش و در بخش موضوعی با عناوین جهش تولید، معرفی پروفسور معتمدنژاد و مدافعان سلامت و کرونا برگزار می شود، اضافه کرد: آثاری که در بازه زمانی فروردین ماه 99 تا پایان فروردین امسال تولید شده اند، می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رمضانی با اشاره به اینکه مهلت ارسال به این جشنواره تا ۱۳ خرداد امسال تمدید شده است، به جوایز جشنواره نیز اشاره کرد و ادامه داد: در بخش حرفه ای به نفر اول تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال و به نفرات دوم و سوم علاوه بر لوح تقدیر به ترتیب 25 و 20 میلیون ریال اهدا می شود.

وی خاطرنشان کرد: نفرات برتر بخش موضوعی نیز تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال را دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند فراخوان جشنواره را از طریق سایت اداره کل به آدرس khj.farhang.gov.ir مشاهده کنند.